Оголошення про проведення конкурсу (запиту цінових пропозицій) із закупівлі послуг тренера з цифрових технологій для розвитку бізнесу та можливості електронної комерції у рамках мініакселератора
Шукаємо тренера з цифрових технологій для розвитку бізнесу та можливості електронної комерції у рамках мініакселератора


Громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку” оголошує конкурсний відбір тренера/-ки для проведення офлайн-тренінгу для 20 учасниць Мініакселератора на тему: Цифрові технології для розвитку бізнесу та можливості електронної комерції


Мініакселератор сприятиме розвитку підприємництва та самозайнятості жінок з деокупованих територій, розширить спектр пошуку та знаходження можливостей для основного або додаткового заробітку, познайомить з ключовими етапами ведення підприємницької діяльності, змотивує учасниць на перші кроки для розвитку або відновлення власної справи. 


Тривалість тренінгу: 8 годин.

Формат проведення: офлайн м. Миколаїв

Тематика та орієнтовний графік проведення тренінгу: Цифрові технології для розвитку бізнесу та можливості електронної комерції – липень 2024 року

Мета тренінгу: надати учасницям необхідні знання та розвинути практичні навички з використання цифрових технологій для розвитку їхніх бізнесів та використання можливостей електронної комерції; розширити уявлення дівчат про сучасні цифрові інструменти, які допоможуть їм просувати свої продукти та послуги в онлайн-середовищі, залучати нових клієнтів та розширювати свій бізнес; ознайомити учасниць з основами електронної комерції, (наприклад: створення та управління онлайн-магазинами).


Загальна кількість оплачуваних годин роботи тренера/тренерки: 8 годин.


Максимальна вартість наданих послуг тренером/тренеркою становить: 8000,00 (вісім тисяч гривень), з урахуванням всі податків і зборів, за наявності таких у постачальника послуг.


Вимоги до виконавців: Шукаємо фахівців, які мають досвід проведення тренінгів щодо заявлених тем; досвід підприємницької діяльності.


Один тренер/-ка може подати комерційну пропозицію як на один тренінг, так і на декілька.


Для участі в тендері потрібно подати пакет документів:

  • Резюме, з посиланням на сторінку в соціальних мережах
  • Витяг, виписку з ЄДРПОУ
  • Витяг з реєстру платників єдиного податку
  • Цінова пропозиція
  • Орієнтовний план тренінгу

Для участі у закупівлі постачальник має надіслати Громадській організації “Білозерський центр регіонального розвитку” до 21 червня 2024р. вищезазначені документи на ел. пошту zakupivli@bcrr.org.ua з копією на пошту bilozerka.center@gmail.com з темою листа “Тендер – тренінг з цифрових технологій для розвитку бізнесу та можливості електронної комерції у рамках Мініакселератора”.

 

Результати відбору будуть повідомлені учасникам тендера не пізніше 1 липня 2024р.

 

Контактна особа: Оксенюк Катерина, тел. 0950874860

Дописати коментар

0 Коментарі