Коротко про БЦРР


БІЛОЗЕРСЬКИЙ ЦЕНТР РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ розпочав свою роботу у жовтні 2006 року як районний осередок Херсонської обласної молодіжної громадської організації «Молодіжний Центр регіонального розвитку».

При організації у 2010-2016 рр. працював структурний підрозділ - Центр правової інформації та консультацій (ЦПІК), який було реорганізовано в Офіс Мережі правового розвитку і який забезпечував громадян безоплатною правовою допомогою. 
Основна мета діяльності Центру консолідація зусиль членів та членкинь організації задля розвитку громадянського суспільства  та потенціалу особистості, соціально-економічного та культурного розвитку громад на засадах верховенства права, поваги до прав людини та сталого розвитку,  а також задоволення та захист прав і спільних інтересів членів та членкинь організації.

Основні напрямки діяльності Центру:
  • сприяння розвитку громадянського суспільства;
  • сприяння розвитку територіальних громад;
  • розвиток неформальної освіти та просвітницька робота;
  • підтримка, просування та захист прав людини, популяризація основних цінностей демократії;
  • гендерна рівність та права жінок;
  • гуманітарна підтримка базових потреб вразливих категорій населення.
Внутрішні положення та політики, якими керується Центр у своїй діяльності:

Зворотній зв'язок з нашими клієнтами

З метою покращення якості надання консультаційних послуг та стандартизації видачі гуманітарної допомоги просимо вас заповнити коротку анкету зворотного зв'язку та залишити розгорнутий відгук. Приділіть 5 хвилин свого часу, щоб ми могли стати кращими! 

Свої відгуки та пропозиції ви можете залишити за посиланням - https://forms.gle/RGiXYeGgumn81das7

Анкета анонімна та конфіденційна.