Підтримати діяльність громадської організації "Білозерський центр регіонального розвитку"

Що ви підтримуєте своїм внеском?

З 2006 року громадська організація "Білозерський центр регіонального розвитку" працює для розвитку громад. 

Серед наших проектів - креативний простір "КРИЛА", новинний портал Білозерка.Інфо, Школа соціальної активності, освітні ініціативи для школярів, проведення молодіжних культурних та екологічних заходів, соціальна згуртованість мешканців для облаштування дитячих та спортивних майданчиків, впровадження роздільного збору сміття, правовий захист та просвітництво, моніторинг прозорості місцевих бюджетів, співпраця з органами влади у вирішення безпекових питань та ще багато чого іншого.

З початком широкомасштабного вторгнення військ рф на нашу землю наша команда була змушена реагувати на виклики та розширювати напрямки своєї діяльності. Так в нашому статуті з'явився гуманітарний напрям - ми допомагаємо продуктами харчування, засобами гігієни, одягом як внутрішнім переселенцям, так і тим, хто залишився в громадах колишнього Білозерського району.На що підуть кошти?

Зібрані кошти будуть витрачені на статутну діяльність громадської організації «Білозерський центр регіонального розвитку» і на реалізацію всіх вище перелічених проектів та багато нових. Коли ми розробляємо проекти, ми орієнтуємося на потреби людей і разом з ними вирішуємо проблеми в громаді. 

Під час воєнного стану в Україні ваші кошти будуть витрачені на закупівлю продуктів харчування, ліків, засобів гігієни та пальне для їх доставки внутрішнім переселенцям, так і тим, хто залишився в громадах колишнього Білозерського району.

В організації є 9 членів та Наглядова рада, які контролюють цільове використання зібраних коштів. Щороку ми готуємо річний звіт, в якому звітуємо про свою діяльність, в тому числі і фінансовий звіт. На вимогу благодійників ми можемо підготувати індивідуальні або ж щомісячні звіти. Тому будьте спокійні - Ваші пожертви принесуть громаді та землякам користь!

Внески на рахунок громадської організації поверненню не підлягають.