Майбутні підприємиці Білозерщини відвідали “Залізокомпані”
19 жовтня відбувся дружній візит для учасниць мініакселератору. Майбутні підприємиці познайомились з Наталією та Крістіною Ніколаєнко, співвласницями підприємства "Залізокомпані" у м. Миколаїв. Дане підприємство займається виробництвом металевих конструкцій та меблів в стилі Loft. Під час візиту жінки та дівчата з Білозерщини відвідали виробничий чех, побачили процес фарбування меблів, ознайомились з особливостями та готовою продукцією підприємства.
“Залізні" дівчата докладно поділилися з учасницями кроками започаткування власної справи, звернули увагу на помилки, які можуть “затормозити” на шляху до успіху, подали слушні поради колаборації наших ідей. Окремо наголосили на активній участі майбутніх підприємиць у різноманітних навчальних та інформаційних платформах, адже тут можна знайти натхненних подруг, надійних партнерок, вдячних клієнтів та клієнток.
“Залізо – наче не зовсім жіноча справа. Але ці жінки змогли запустити бізнес, об’єднати колектив і тепер це не просто залізо, а шедеври. Надихає. Дуже дякую”, – Валентина, учасниця візиту.
Смачний обід приготували для учасниць у ресторації Village, яку також заснували Наталя та Крістіна. Затишок української оселі, різноманіття меню за стародавніми рецептами додав позитивних емоцій. Учасниці не просто відпочивали від насиченої екскурсії та смакували запашну каву, а продовжували спілкуватися з підприємицями.
Учасниці мініакселератора задавали безліч питань про виклики та ризики, про зміни ринку під час повномасштабної війни, про роботу з клієнтами та як їх шукати. Окремо проговорили про важливість використання інстаграм, фейсбук та інших інформаційних платформ. За словами Крістіни Ніколаєнко більшість клієнтів йдуть саме з соціальних мереж, також тут простіше популяризувати свої послуги і продукти. Окремий вплив відкритості та публічності є на розвиток команди, закріплення цінностей та стандартів, відчуття приналежності до важливого.
“Дуже важливо побачити, як в реальному житті відбувається весь процес – від ідеї і написання бізнес-плану до діючого підприємства із замовленнями та тисячами клієнтів. Ця зустріч дала мені можливість повірити, що все в моїх руках. З собою забираю розуміння, що "під лежачий камінь вода не тече", – Марина, учасниця візиту.
“Сьогодні я розумію черговість подання для нас інформації в межах мініакселератора. Спочатку навчання, потім працюєш над ідеєю та цифрами, подаєш бізнес-план, чекаєш відповіді, сумніваєшся і, можливо, навіть боїшся. А тут тобі показують жінок та дівчат, які також боялись і сумнівались, але далі працюють, розвиваються і прямують до успіху! Я їхала в першу чергу подивитись зі сторони, зарядитись сміливістю і попрацювати зі своїми страхами! Дякую, всі мої очікування здійснилися”, – Ольга, учасниця візиту.
Пам’ятайте, навіть найсміливіші бізнес-ідеї можуть стати реальністю, якщо вірити в себе, вчитися на прикладах успішних людей і не боятися викликів. Наталія та Крістіна Ніколаєнко довели, що жіноче підприємництво може бути міцним, як залізо, і водночас надихати своєю відкритістю, креативністю та силою духу.
🔹Проєкт «Підвищення спроможності жінок Херсонщини» впроваджується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” у партнерстві з International Alert за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.
Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.
Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізовують гуманітарну діяльність у 41 країні світу, які постраждали від кризи.
Дописати коментар
0 Коментарі