✨ Підтримка, розвиток та впевненість для жінок та дівчат Херсонщини

Команда ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" провела серію офлайн і онлайн-зустрічей, які допомогли учасницям не лише заглибитися в себе, а й відкрити нові можливості — у спілкуванні, бізнесі та управлінні фінансами. Кожна подія — це маленький, але впевнений крок до більшої впевненості, стабільності й самореалізації.

🔷 Живі зустрічі "Психологія впливу" з психологинею Інною Корміленко. Тематика зібрала жінок та дівчат, які прагнуть доносити свої думки м’яко, без тиску, формуючи довірливі стосунки — у роботі, з клієнтами, партнерами та в родині. Учасниці розібрали ключові техніки переконання.

🗨️“Найбільший ажіотаж викликала техніка, яка за допомогою запитань вмикає мислення, а не опір. Наприклад, коли ми кажемо: “Зроби це, бо я сказала”, людина закривається. Коли питаємо: “Як ти думаєш, що буде, якщо ми зробимо так?” — людина починає шукати відповідь, сама доходить до висновку. Таким чином прийшли висновку, що запитання викликає діалог, а не конфлікт. Це спосіб увійти в простір іншої людини м’яко. Коли людина сама доходить до висновку — вона його приймає як свій. І тоді — не опирається, а діє”, - розповідає Інна Корміленко, психологиня ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”

🔷Онлайн-воркшоп «Smart Money: фінансова грамотність для сучасної жінки» від
Оксани Маханько. Учасниці рахували, аналізували, думали стратегічно. За короткий час знайшли відповіді на важливі запитання:
▪️ Скільки потрібно накопичити для стабільного життя?
▪️ Які інвестиційні інструменти підходять саме мені?
▪️ Як працюють військові облігації?

🗨️“Мене радує, що рівень фінансової грамотності учасниць значно зріс порівняно з початком проєкту. Бачити цей прогрес – безцінно! Фінансова освіта працює: учасниці не просто слухають, а готові діяти – інвестувати, змінювати звички та шукати додаткові можливості. Я щиро тішуся, що колись обрала для себе шлях розвитку у фінансовій галузі. Бути корисною для людей, допомагати їм знаходити впевненість у власному майбутньому, "підсвічувати" та розширювати знання про інвестування – це справді важливо для мене”, - говорить Оксана Маханько, тренерка, спеціалістка з накопичувального страхування та інвесторка-початківиця.

🔷Онлайн-тренінг «Стартап. Як легалізувати та просувати власну справу?» від Світлани Матвєєвої. Тренерка, менторка, керівниця проєктів та діюча підприємиця з досвідом більше 9 років щедро ділилась своїми знаннями та досвідом. Ця зустріч була для тих, хто мріє перетворити ідею на справжній бізнес. Деякі учасниці доєдналися в пошуках мотивації, а інші шукали конкретні відповіді на свої питання, бо вже зробили перші кроки – пройшли навчання в нашому мініакселераторі, зареєстрували ФОП, зібрали стартовий капітал, отримали грант чи написали бізнес-план.

Ми говорили про:
▪️ легалізацію діяльності та систему оподаткування,
▪️ маркетингові стратегії та ефективні канали просування,
▪️ типові помилки новачків.

🗨️“Дуже важлива для мене зустріч. Я тільки зареєструвала ФОП і в мене зараз купа питань. Тут мені фахово, зрозуміло та лаконічно відповіли на всі мої запити. Дякую за таку можливість”, - дякує учасниця зустрічі Галина.

🔷 Онлайн-зустріч «Моя внутрішня опора для дій! Будь впевнена в собі» з психологинею Інною Корміленко.

🗨️“Через практичні вправи — зокрема «людина-оркестр» — ми шукали, слухали й знаходили власне звучання. Важливо, що навіть після завершення зустрічі жінки та дівчата продовжували ділитися враженнями, інсайтами, ставили запитання у нашій спільноті. Це говорить, що такі заходи справді потрібні і зміни на краще вже відбуваються!”, - говорить Інна Корміленко, психологиня.

💙💛 Дякуємо кожній, хто була з нами! Ми точно знаємо: впевненість, фінансова стабільність і самореалізація — можливі. І вони починаються саме тут!

🟦Проєкт впроваджується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” у партнерстві з International Alert за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

Ця стаття підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй

Дописати коментар

0 Коментарі