Збираємо пропозиції до бюджету Білозерської селищної ради на 2017 рік


27 липня 2016 року, з 8.00 до 9.00 в с.Розлив біля магазину по вул.Центральній, а також з 10.00 до 14.00, за адресою смт.Білозерка вул.Карла Маркса, площа біля фонтану, Білозерським районним осередком ХОМГО «молодіжний центр регіонального розвитку» буде проведена вулична акція «Впливай на бюджет свого селища!».

Метою акції є підвищення поінформованості та привернення уваги мешканців Білозерки до проблем місцевих бюджетів, а також спонукання місцевої влади до підвищення прозорості бюджетного процесу та участі в ньому громадськості.

В ході здійснення акції буде проведено:
- інформування білозерців з основних питань місцевих бюджетів та результати першої в Україні комплексної оцінки місцевої соціально-економічної та бюджетної політики 17 українських міст (за методикою ПУД - публічність, участь, доброчесність). Всі зацікавлені громадяни зможуть отримати буклети «Де твої гроші в місцевому бюджеті?» та Пам’ятку «Як контролювати свої гроші в місцевому бюджеті: 10 порад для активних мешканців», а також особисті консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів від активістів організації.

- залучення білозерців до участі в бюджетному процесі. Зокрема, жителі селища зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджету Білоерської селищної ради 2017 року. Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. 

Паралельно акції, бюджетні пропозиції від жителів селища будуть збиратися за аналогічною формою в режимі он-лайн протягом 25 – 31 липня за цим посиланням: https://goo.gl/qx6cx3 

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та у формі звернення громадян скеровані до Білозерської селищної ради.

*******
Акція «Впливай на бюджет твого міста!» проводиться одночасно учасниками партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в 17 містах різних регіонів України, в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі  місцеві бюджети!». Ініціатива виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!», за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні. Більш детально про ініціативу на сайті партнерства http://probudget.org.uaДописати коментар

0 Коментарі