В Станіславській громаді перші слухачі курсів комп’ютерної грамотності отримали сертифікати

Урочистим нагородженням випускників місячних курсів комп’ютерної грамотності завершився перший етап реалізації проекту «Соціокультурний простір для громади».

В рамках проекту на базі Станіславської сільської бібліотеки впродовж вересня 11 жінок та чоловіків старшого віку освоювали комп’ютер.  За місяць за допомогою фахівців сільської ради вони навчилися шукати інформацію в мережі інтернет, знаходити сайт Станіславської ОТГ, на якому є дуже багато інформації про життя громади та офіційні документи ради і виконавчого комітету. А дехто навіть за допомогою отриманих знань вперше дізнався про свого депутата на окрузі.

«На першому етапі зроблено чимало, – розповідає керівниця проекту Ольга Завещана. - Це підключення Станіславської сільської бібліотеки до мережі інтернет, придбання 3-х ноутбуків і мишок, розпочато роботу із встановлення пандусу і сподіваємося, що до кінця жовтня сільська рада завершить його облаштування. Фінішна пряма проекту – це новий набір слухачів у жовтні місяці цього року. Хочеться вірити, що за підтримки місцевої влади набір на компютерні курси буде продовжуватися і після закінчення проекту, адже у навчанні дорослих є велика потреба». 


Зверніть увагу, що з 01 жовтня 2020 року бібліотека чекає на наступних слухачів курсів комп’ютерної грамотності.

Реалізація проекту стала можливою лише завдяки спільним зусиллям – працівників сільської ради, працівниці бібліотеки, громадської організації «Білозерський центр регіонального розвитку» та донорів проекту -  Українського жіночого фонду в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

Елла Петренко

Дописати коментар

0 Коментарі