Оголошення про проведення конкурсу (запиту цінових пропозицій) із закупівлі послуг тренера з розвитку підприємницьких навичок “Від ідеї до бізнес-плану” у рамках мініакселератора

Шукаємо тренера з розвитку підприємницьких навичок “Від ідеї до бізнес-плану” у рамках мініакселератора. 

Громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку” оголошує конкурсний відбір тренера/-ки для проведення офлайн-тренінгу для 20 учасниць Мініакселератора на тему: Розвиток підприємницьких навичок “Від ідеї до бізнес-плану”.


Мініакселератор сприятиме розвитку підприємництва та самозайнятості дівчат та жінок з деокупованих територій, розширить спектр пошуку та знаходження можливостей для основного або додаткового заробітку, познайомить з ключовими етапами початку та ведення підприємницької діяльності, змотивує учасниць на перші кроки для розвитку або відновлення власної справи. 


Тривалість тренінгу: 8 годин.

Формат проведення: офлайн м. Миколаїв

Тематика та орієнтовний графік проведення тренінгу: Розвиток підприємницьких навичок “Від ідеї до бізнес-плану” – липень 2024 року

Мета тренінгу: познайомити учасниць з основами ведення бізнесу, розвинути підприємницьке мислення, сформувати навички розробки бізнесплану, навчити генерувати ідеї в конкретні управлінські рішення; змотивувати на відкриття власної справи.

Загальна кількість оплачуваних годин роботи тренера/тренерки: 8 годин.

Максимальна вартість наданих послуг тренером/тренеркою становить: 8000,00 (вісім тисяч гривень), з урахуванням всі податків і зборів, за наявності таких у постачальника послуг.

Вимоги до виконавців: Шукаємо фахівців, які мають досвід проведення тренінгів щодо заявлених тем; досвід підприємницької діяльності.


Один тренер/-ка може подати комерційну пропозицію як на один тренінг, так і на декілька. 


Для участі в тендері потрібно подати пакет документів:

  • Резюме, з посиланням на сторінку в соціальних мережах

  • Витяг, виписку з ЄДРПОУ

  • Витяг з реєстру платників єдиного податку

  • Цінова пропозиція

  • Орієнтовний план тренінгу


Для участі у закупівлі постачальник має надіслати Громадській організації “Білозерський центр регіонального розвитку” до 21 червня 2024р. вищезазначені документи на ел. пошту zakupivli@bcrr.org.ua з копією на пошту bilozerka.center@gmail.com  з темою листа “Тендер – тренінг з розвитку підприємницьких навичок “Від ідеї до бізнес-плану”у  рамках Мініакселератора”.


Результати відбору будуть повідомлені учасникам тендера не пізніше 1 липня 2024р.


Контактна особа: Оксенюк Катерина, тел. 0950874860


Дописати коментар

0 Коментарі