Навчання та обмін досвідом для фасилітаторок мобільної бригади

 


23-25 жовтня фасилітаторки мобільної бригади ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”  взяли участь у навчанні від @Save the Children. Це був не просто тренінг, а обмін досвідом у форматі сommunity of practice - спільнота практик. Такий підхід до навчання дає можливість не лише навчитися нового, отримати практичні навички, а й поглибитись у тему за допомогою досвіду всіх учасників.


Тема навчання програма “Team Up”. Це спеціальна програма інтервенції з психосоціальної підтримки, розроблена Save the Children, UNICEF та War Child, для її реалізації саме в умовах війни або після воєнного конфлікту для задоволення нагальних психосоціальних потреб дітей.


Team Up спирається на різноманітні рухові ігрові дії, такі як логоритмічні танці та спортивні ігри, тіло практики усвідомлення, творче самовираження, командоутворення та креативні активності. Цю програму вже другий рік поспіль впроваджує команда ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”  у співпраці з @Save the Children за підтримки Європейського союзу.


“За три дні в Трускавці за програмою Team Up ми багато чого навчилися. Основною частиною була практична робота: кожна команда готувала і проводила сесію, під час якої інші учасники грали та виконували завдання. Після кожної сесії учасники та учасниці проводили детальний аналіз - що вдалося, а що можна покращити. Кожна команда представила свої презентації з імплементації програми “Team Up”, де ділилася різними підходами та ідеями.

Ми мали можливість перейняти досвід колег і подивитися, як інші ведуть сесії, побачили різні підходи до роботи з учасниками. Зібрали для себе кілька нових вправ, які можемо використовувати надалі в роботі. Також ми отримали цінний зворотний зв’язок щодо нашої сесії, що допоможе нам удосконалити наші навички фасилітації”, -  розповідає Діана Селецька, фасилітаторка мобільної бригади.


Навчання стало важливим кроком у розвитку компетенцій фасилітаторок мобільної бригади ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”. Отримані знання та практичні навички дозволять ще ефективніше працювати з дітьми, допомагати їм долати наслідки війни та надавати необхідну психосоціальну підтримку.


Дописати коментар

0 Коментарі