🔍Що ви знаєте про програму Youth Resilience?
✅Youth Resilience (програма стійкості молоді, батьків та опікунів) - це навчальна психосоціальна та захисна методологія для удосконалення життєвих навичок молодих людей у віці від 14 до 20 років для досягнення успіху та сприяти їх життєстійкості. Дана програма включає 10 зустрічей, де підлітки та молодь дізнаються більше про комунікацію, прийняття рішень, пізнають свої емоції, навчаться будувати відносини з однолітками та вирішувати конфлікти, працювати в команді.
Програма базується на системному підході та концепції «Я Є», «Я МОЖУ», «У МЕНЕ Є», що означає:
🔹Впевненість у власній цінності та можливостях
🔹Навички ухвалення рішень та вирішення проблем
🔹 Підтримка сім’ї та громади
✅ Чому це важливо?
Завдяки програмі молодь отримує навички, які допомагають їм справлятися зі стресовими ситуаціями, будувати здорові стосунки, захищати свої права та ефективно взаємодіяти з суспільством. Цей підхід дозволяє створити інклюзивне, безпечне та мотивуюче середовище, де молоді люди можуть розвиватися та впевнено будувати своє майбутнє.
✅Зустрічі спрямовані на те, щоб допомогти молодим людям:
🔹Опанувати новими особистими і соціальними навичками, що дозволять пристосуватись до несприятливих ситуацій та упоратись із ними.
🔹Добре почуватись і бути впевненими у своїх силах.
🔹Робити правильні та безпечні життєві вибори.
🔹 Більше спілкуватись і бути взірцем для інших дітей та молоді.
🔹 Довіряти іншим та почуватись комфортно, ділячись своїми почуттями та думками.
🔹 Звертатись за допомогою, коли це необхідно і чітко знати, хто може допомогти.
🔹 Розв'язувати проблеми без насильства
🔹Відновитись під час або після кризових подій
👉Команда ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" у співпраці з Save the Children in Ukraine за підтримки Європейського союзу впроваджує різноманітні програми психосоціальної підтримки в сільських населених пунктах Білозерщини. Наші фасилітаторки пройшли необхідні навчання, мають багатий досвід, готові допомогти молоді подолати стрес від війни.
Тому слідкуйте за інформацією в місцевих групах та доєднуйтесь до підтримки молоді та сприяйте їхній психологічній стійкості!
#EUHumanitarianAid @ec.humanitarian.aid
Дописати коментар
0 Коментарі