В Музиківці відбулась виїздна консультація юриста офісу Мережі правового розвитку21 березня в с. Музиківка В'ячеслав Лях, юрист офісу Мережі правового розвитку, разом із Володимиром Куценко, представником Херсонського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги, безкоштовно консультували мешканців села. 

До юристів за допомогою звернулися 8 жителів, в тому числі і представники сільської ради. мешканців села хвилювали наступні питання: щодо порядку вспадкування майна, перереєстрація правовстановлюючих документів на земельну ділянку, та поновлення терміну на прийняття спадщини. 


Представників сільради хвилювали питання щодо заповнення е-декларації, а саме: сам порядок заповнення декларації,  що робити якщо дитина не має ідентифікаційного коду, хто являється членами сім'ї, які доходи потрібно відображати та ін. 

Виїздна консультація юриста проходила в рамках проекту «Посилення правових можливостей сільських громад», який реалізується ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» за підтримки  Міжнародного фонду « Відродження».

Дописати коментар

0 Коментарі