Жінки зіграли у футбол "За рівні права!" і проти дискримінації


Вже вдруге в Білозерській громаді проходять активності в рамках глобального руху #FootballPeople. 10 жовтня 2020р. відбувся товариський турнір з міні-футболу серед аматорських жіночих команд "За рівні права!". Команди "Бригантина" (Станіслав), "Німфа" (Білозерка) та "Білозерські пантери" зібралися пограти в футбол, щоб привернути увагу до проблеми дискримінації.
"Дискримінація стається кожного разу, коли в однаковій ситуації через стереотипи чи певну ознаку до одних людей ставляться гірше, ніж до інших. - такими словами відкрила турнір Елла Петренко, голова громадської організації "Білозерський центр регіонального розвитку". - Наприклад, коли при працевлаштуванні перевагу надають молодшим кандидатам, це є дискримінацією за віком. Ми часто називаємо це несправедливістю і обурюємося, а насправді це порушення прав людини і треба звертатися за допомогою до юриста".
В напруженій та видовищній боротьбі команди наступним чином розподілили між собою призові місця:
ФК "Білозерські пантери" - І місце


ФК "Німфа" (Білозерка) - ІІ місце


ФК «Бригантина» (Станіслав) - ІІІ місце


Організатори відзначили почесними грамотами та медалями кращих гравців турніру: 
"Кращий бомбардир" – Альона Вдовиченко (#білозерські_пантери


"Кращий гравець" – Хацаюк Ірина (ФК "Німфа")


"Кращий воротар" – Терешко Оксана (ФК "Бригантина")


Запрошуємо проглянути відеозапис футбольних баталій! 

Як урочисто відкривали і закривали турнір дивіться тут: 


За напруженою грою #білозерські_пантери та "Бригантина" (Станіслав), долю якої вирішили пенальті, можна спостерігати тут: 


Як грали команди "Німфа" та #білозерські_пантери згадайте тут: 


Як змагалися "Бригантина" та "Німфа" дивіться тут: 


Організатори турніру - громадська організація "Білозерський центр регіонального розвитку" (голова Петренко Елла) Білозерська футбольна ліга (президент Шевейко Сергій), за сприяння Білозерської школи №2 ім.Б.Хмельницького (директор Фенін Сергій).

Довідково: 8-22 жовтня 2020 року в світі проходитиме найбільша глобальна кампанія з подолання дискримінації і відзначення різноманітності у футболі #FootballPeople Weeks. Понад 150 000 людей візьмуть участь у 2000 заходах у понад 60 країнах задля позитивних соціальних змін та проти дискримінації у футболі по всьому світу. Тижні футболу проводяться щорічно та підтримуються мережею FARE, яка складається з груп уболівальників, правозахисних організацій, аматорських футбольних клубів і низових груп та активістів, які вносять свій внесок і досвід в спільні дії для того, щоб дискримінація у футболі та суспільстві відійшла у минуле.

Дописати коментар

0 Коментарі