Оголошуємо онлайн-конкурс на кращу різдвяно-новорічну піснюМи дуже любимо різдвяні свята. Це щасливі дні, коли родина збирається разом, а ще це весела пора колядок, щедрівок та посівання! Ми віримо, що в кожну хату має прийти колядник і всі його побажання обов'язково збудуться! 

У нас завжди раді колядникам! Але в цьому році мабуть традиції доведеться трохи змінити, щоб убезпечитися від коронавіруса. Та ми вже придумали як це зробити не менш весело!
Запрошуємо заколядувати нам віртуально і взяти участь в онлайн-конкурсі на найкращу та креативну різдвяно-новорічну пісню!

Умови конкурсу дуже прості – зніміть на відео вашу колядку-щедрівку-посівалку (у святковій атмосфері в народних традиціях) і надішліть нам його у вайбері на номер 095 087 48 60. Всі отримані відео ми розмістимо на сторінці організації у фейсбуці: https://www.facebook.com/BilozerkaCenterRegionDevelop 

Всім колядникам обіцяємо заохочувальні подарунки, а автор відео, яке набере найбільше лайків наших читачів, отримає грошовий приз! 

Ваші відео чекаємо до 20 січня, а переможця визначимо 25 січня. 

Організатори конкурсу - #креативний_простір для молоді при ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" та портал Білозерка.Інфо за підтримки кафе "Сусіди".

Бажаємо всім веселої коляди та смачної куті!

Дописати коментар

0 Коментарі