Навіщо потрібне резюме? Консультує профорієнтаторка Інна Корміленко
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgN_HttFhcRCD-MmBT_sKGa60gzOcgdIf7fyG23y3TKrbGxUkhkeS2OawPm87ugvVeU5lHiKWmGD1Qw7PhqgfrhxNPgUEe8wGEmf8ftHWp8xvElEx0VCynklbHXeDogNqRuqoc6CaCr-nSNUqqgk3oPdK4aO_kvIdZpECkWTJKpJPJifEPIeDBDbVk/s320/%D0%94%D0%BB%D1%8F%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D1%83%20%D1%96%20%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%83%20(2).jpg)
✔Щоб заявити про себе на ринку праці.
✔Щоб зробити відгук на обрану посаду.
✔Щоб наочно побачити свою професійну цінність.
✔Щоб знайти свою ідеальну роботу.
👍 Всі варіанти правильні. І навіть якщо ви не шукаєте зараз нове місце працевлаштування, все одно зробіть собі резюме. Періодично замислюйтесь про свої досягнення у роботі, візуалізуйте свої вміння, розкладіть по полицях компетенції. Це ніби погляд на себе зі сторони, підсумок виконаних завдань та набутих навичок.
📄 Якщо ви вважаєте, що знаєте себе досконало і не плануєте змінювати роботу, то резюме допоможе вам знайти свою впевненість та віру у власні сили. А це, ой, як потрібно у кризовий воєнний час.
💁♀️Ну, що? Наважились підготувати цей надважливий документ? То дивіться мотивуюче відео від нашої Інни Корміленко, профорієнтаторки, психологині та тренерки жіночого клубу #ЩасливаЯ. Тут ви знайдете прості поради - з чого почати, які слова використовувати, на що звернути увагу чи в кого просити рекомендації.
Ітак почнемо!
Багато людей роблять в резюме ставку на свій професійний досвід, але резюме - це документ, який містить короткі, структуровані, правдиві відомості про ваші професійні успіхи і досягнення. Резюме - це той документ, який надасть вам роботу, але це квиток, який пропустить вас на співбесіду.
Яка мета резюме?
✔Привернути увагу роботодавця.
✔Справити сприятливе враження.
✔Спонукати запросити вас на співбесіду.
Що необхідно додати в резюме?
✔Особисту історію успіху.
✔Фотокартка від професійного фотографа.
✔Зазначайте бренди, з якими співпрацювали.
✔Використовуйте числові показники результатів своєї праці.
✔Використовуйте правильні дієслова.
✔Додайте рекомендації від керівника, колеги чи клієнта.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8f/1.5/16/1f58a.png)
Коротка реєстрація тут - https://cutt.ly/4LsRN0E
🟣 Матеріал підготовлено спеціально для проєкту «Новий формат роботи жіночого клубу #ЩасливаЯ», який впроваджує громадська організація «Білозерський центр регіонального розвитку» за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.
Дописати коментар
0 Коментарі