Гуманітарна допомога
Допомога Білозерці надходить з різних куточків світу - цього разу з Чехії
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZ-4IqDNoCnyJ_3nw9hZcz6Nnpuu-PF4osD5r27TRqm1HchFu_VJbU-TdHSru6phU5njLV53OlJXyqoR-XiMQAuBLzhTbKfiLPkSDf8NbzO5KXATnMkn0uzPGPs8E9wA4BaS9SGpVObKqGQvnemqbr6BuFM60ibRvgYxp6vBJyum6bYJIzdRXjIUg/s320/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-03-22_10-59-11-455.jpg)
17 березня до Білозерки завітали представники чеської організації CESTA naděje života z.s. з гуманітарною допомогою для постраждалих громадян. Карел та Войта, привітні та чемні хлопці з Чехії, підтримують українців, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Тож, офіс організації ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" поповнився наступними речами:
ковдрами дитячими та дорослими - 42 шт.;
подушками - 67 шт.;
підковдрами - 59 шт.;
наволочками - 16 шт.;
рушниками - 16 шт.;
спальними мішками - 16 шт.;
пральним порошком (9 кг) - 66 шт.
одягом для дітей та дорослих;
засобами гігієни та ще багатьма корисними речами.
Видачу постраждалим родинам вже розпочали, тож завітайте до офісу, або телефонуйте - (066) 999-01-43.
«Починали ми свою роботу з допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганська та Донецьку на заході Україні. Ми працюємо саме на потреби людей, хочемо привозити речі та товар, який дійсно потрібен. Також, ми потроху розширюємо територію надавання гуманітарної допомоги. Ми вперше в Білозерці та в Херсоні. Ми хочемо допомогти українцям у цей складний період. Гуманітарна допомога, яку ми привозимо – це допомога різних чеських людей. Кожен допомагає як може. Хтось речами, хтось товарами, хтось грошима. Ми формуємо допомогу згідно з запитами українських організацій або волонтерів. Віримо в те, що наша допомога під за призначенням до потребуючих громадян», - говорить Войта, член чеської організації.
Тож, офіс організації ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" поповнився наступними речами:
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
Видачу постраждалим родинам вже розпочали, тож завітайте до офісу, або телефонуйте - (066) 999-01-43.
Дописати коментар
0 Коментарі