Шукаємо тренера/тренерку для проведення тренінгу з опанування інструментів ведення онлайн заходів та подальшим супроводом учасників/-ць


Громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку” (смт Білозерка Херсонської області) оголошує тендер на проведення тренінгу з опанування інструментів ведення онлайн заходів для 10 членів та членкинь організації та подальшого їх супроводу в опануванні отриманими навичками. Тренінг та супровід членкинь команди організації буде здійснюватися в рамках проєкту “Сучасний онлайн формат креативного простору "Крила", що реалізується ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" за підтримки від Програми USAID "Мріємо та діємо", яка виконується IREX in Ukraine.
  • Термін проведення – серпень-вересень 2023 року.
  • Формат тренінгу та індивідуальних консультацій - онлайн.
  • Загальна кількість оплачуваних годин роботи тренера:
  • Загальна тривалість тренінгу - 8 годин. Можливе розбиття тренінгу на 2-3 годинні блоки.
Кількість годин супроводу - 10 годин. Планується, що після завершення тренінгу впродовж місяця 10 осіб отримають по годині індивідуальних консультацій від тренера щодо практичного застосування отриманих знань.

Для роботи учасники будуть забезпечені необхідною технікою та підключенням до інтернету.

Максимальна вартість наданих послуг: 460 грн/годину.

Вимоги до виконавців: Шукаємо фахівця/фахівчиню, що має досвід надання освітніх послуг та знається на програмах, які використовуються для онлайн заходів, ефективного залучення учасників/-ць в процес, візуалізації даних: Google+Hangouts, Zoom, miro, canva, prezi (перелік не вичерпний, але перевага у виборі інструментів/програм надається безкоштовним версіям).

Постачальник тренінгових послуг має бути ФОП на 3 групі (єдиний податок).

Для участі в тендері потрібно подати пакет документів:
  1. Резюме, з посиланням на сторінку в соціальних мережах
  2. Витяг, виписку з ЄДРПОУ
  3. Витяг з реєстру платників єдиного податку
  4. Цінова пропозиція
  5. Орієнтовний план тренінгу
Для участі у закупівлі постачальник має надіслати Громадській організації “Білозерський центр регіонального розвитку” до 25 липня 2023 р. вищезазначені документи на ел. пошту bilozerka.center@gmail.com з темою листа “Тендер – тренінг з онлайн інструментів”, або листом на юридичну адресу: 75000, Херсонська область, Херсонський район, смт Білозерка, вул.Свободи, 108.

Результати відбору будуть повідомленні учасникам тендера не пізніше 30 липня 2023 р.

Контактна особа: Діброва Лідія, тел. 0995207804

Дописати коментар

0 Коментарі