Оголошуємо відкритий тендер на закупівлю Комп’ютерного обладнання та супутніх виробів

 


ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в межах грантового проєкту № 2018-4700 «Активізація участі громадян для покращення безпеки громад, зміцнення соціальної структури та підвищення стабільності на територіях, що постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується за підтримки ПРООН, оголошує відкритий тендер на закупівлю Комп’ютерного обладнання та супутніх виробів.

Дата оголошення про тендер: 23 січня 2024 року

Термін подання тендерних пропозицій: (не менше 15 днів)

Предметом закупівлі є: «Комп’ютерне обладнання та супутні вироби»:
 • Ноутбук – 8 шт;
 • Фабрика друку – 8 шт;
 • Фліп чарт– 8 шт;
 • Зарядна станція – 8 шт.
Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються:

Інформація про технічні, якісні, кількісні характеристики предмета закупівлі, інші вимоги зазначені у Додатку 1 до Тендерного оголошення.

Строк надання товарів/ послуг: протягом 10 робочих днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуг повинна бути включена доставка товару до місця призначення – смт.Білозерка, відділення Нової пошти №1.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:
 • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 • Копія документу, що підтверджує податковий статус
 • Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (Додаток 2 до тендерного оголошення);
 • Оригінал Рахунка-фактури
 • Зразок договору поставки товару
 • Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи/послуги тощо)

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:
 • Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 • Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 • Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 • Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою bilozerka.center@gmail.com до 09 лютого 2024 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа: “Відкритий тендер: RPP/2023/11/053/СS" до 09.02.2024 року.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59:59 год. 09.02.2024 року року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 15.02.2024 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактна особа від ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”: Юлія Берко, телефон: 380660467898.

Дописати коментар

0 Коментарі