Успішна практика
Раді представити Олену Щербину - фахівчиню нашого гуманітарного центру!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiNyjeHxpwBqlXJw3is0eZ2Ti0frT5FMbvpP8Brec9aOtrGVVShvoMtKAsZPwqBqU-mPs51g5q9si2h2xKQIVoqSU7U4F_vbIgUZ6mJEaHJUSaNWn9glq-pas5uqgGFSQT8rilgkSZw1MsX-cNDY6jZtVUQ0tysOBB26FeB2duZJ5axtn9qCmfA9Ka3BQ/s320/%D0%94%D0%BB%D1%8F%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D1%83%20%D1%96%20%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%83%20-%202024-04-19T121339.787.png)
З Оленою Щербиною ми познайомилися багато років тому: коли вона стала депутатом Білозерської селищної ради, з завзяттям освоювала нову діяльність та періодично зверталась за консультаціями до наших юристів та експертів. Пізніше стала не просто другом #команда_БЦРР, а й важливою її частиною.
Після деокупації Білозерки Олена очолила гуманітарний напрямок діяльності нашої організації в Білозерській громаді. В щоденній рутині їй дуже допомагають знання в бухгалтерському обліку, багатий досвід роботи, високі комунікативні навички, принциповість та завзяття!
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
Команді БЦРР вдалося, хоча б частково задовольнити потреби громади, найнеобхіднішим - продуктовими наборами, гігієною, постільною білизною, одягом, паливними брикетами тощо. Дуже багато людей та організацій долучились до гуманітарного руху. Але головне, що люди відчули, що їх не залишили сам на сам з проблемами.
Я вдячна долі, що є частиною чудової команди, маю можливість працювати та допомагати!”
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1fa77.png)
Дописати коментар
0 Коментарі