Гуманітарна допомога
📦Що має бути у жіночому наборі гідності?
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiAWVRPEwsfMmnrdFdqyL6glnzuPEaLyt4R6tg8CSlVCKYiL4aqFUeCB7M53KBZiOxWp7yyGzbO8f_gdDhf2PYab-i3aU__eIEXHTznqygudnXVliCtVvOQ-zcFRWladFn7F5Y6Z-iPkCwazRnjxrTNoq0iGaqLOnYo2hdivK5eULQjTO3B8oYr4h1ovA/s320/HIAS%20%20%D0%A5%D0%B0%D1%8F%D1%81.jpg)
Готуємось до закупівлі наборів гідності для постраждалих від гендерно зумовленого насильства, учасниць групових заходів та отримувачів індивідуальних психологічних консультацій. Але хочемо актуалізувати інформацію щодо потреб жінок в засобах гігієни в деокупованих громадах Херсонщини.
Набори гідності часто містять речі не першої необхідності, однак теж потрібні, а подекуди незамінні в побуті жінок. Кожна організація формує такі набори відповідно до міжнародних стандартів, однак з урахуванням потреб бенефіціарок на конкретній території, беручи до уваги негативні впливи та нагальні потреби.
👉Тож просимо вас заповнити коротку анкету щодо складу набору, щоб він став максимально корисним - https://ee.kobotoolbox.org/x/0pwewf4H
🟩Реалізація проєкту “Психосоціальна підтримка жінок та дівчат з деокупованих громад Херсонщини” стала можливою завдяки партнерству ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” з HIAS Ukraine в рамках Фонду реагування на надзвичайні ситуації для жінок та дівчат.
Набори гідності часто містять речі не першої необхідності, однак теж потрібні, а подекуди незамінні в побуті жінок. Кожна організація формує такі набори відповідно до міжнародних стандартів, однак з урахуванням потреб бенефіціарок на конкретній території, беручи до уваги негативні впливи та нагальні потреби.
👉Тож просимо вас заповнити коротку анкету щодо складу набору, щоб він став максимально корисним - https://ee.kobotoolbox.org/x/0pwewf4H
🟩Реалізація проєкту “Психосоціальна підтримка жінок та дівчат з деокупованих громад Херсонщини” стала можливою завдяки партнерству ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” з HIAS Ukraine в рамках Фонду реагування на надзвичайні ситуації для жінок та дівчат.
Дописати коментар
0 Коментарі