На Херсонщину завітав фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAУ жовтні стартував XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст і містечок України. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України.

Заключним містом, де відбудуться покази з 10 по 17 грудня, стане м. Херсон та Херсонська область.

Програма Мандрівного фестивалю включає найкращі короткометражні стрічки з програми DOCU/КОРОТКО та DOCU/УКРАЇНА. Остання презентує роботи молодих авторів та авторок, які через оптику власного почуття придивляються до людей, тернів та шляхів української реальності.

У фільмі «Боротьба Джамали» шведська журналістка Елін Йонссон фіксувала життя співачки і її сім’ї в Україні та Криму, розповідаючи трагічну історію родини та про її нинішні складнощі, пов’язані з окупацією. Через особистий і сильний портрет Джамали, а також пісню «1944», фільм звертається до історичних подій, депортації кримських татар і до сьогоденної політичної проблеми.

В Білозерському районі покази відбудуться:

14 грудня о 12.00 – Томинобалківська ЗОШ

15 грудня 0 12.30 – Велетенська ЗОШ


Довідково:

Організатори фестивалю у Херсонській області - Громадський центр “Нова Генерація” та Благодійна організація “Фонд милосердя та здоров’я “

В Білозерському районі партнерами фестивалю є ГО “ Білозерський центр регіонального розвитку“.

Детальніше з програмою регіональних показів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю Docudays UA www.traveling.docudays.org.ua.

Дописати коментар

0 Коментарі