![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f4bb.png)
В рамках ініціативи 𝐌𝐞𝐞𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝗖𝐨𝐝𝐞 ми запланували три цікавезні онлайн-події для дітей та молоді (а також всіх бажаючих) не лише з нашої громади, а й інших! Формат онлайну має одну перевагу - в один момент можуть зустрітися люди з різних куточків країни та світу і для цього не потрібно подорожувати
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f642.png)
"Знаємо, що зараз багато хто задумується над здобуттям нової професії. Так от, якщо ваші погляди в бік ІТ-галузі, то гайда на наші інформаційно-мотиваційні зустрічі.
Спікерами будуть професіонали зі сфери ІТ, власниця освітньої мережі шкіл для дітей, а також, досвідчений кар'єрний радник. Вони допоможуть вам розібратися, з чого варто починати новачкам на шляху до нової, з першого погляду складної, професії. Ознайомлять з можливостями навчання та проведуть тестування, яке допоможе вам зрозуміти свої сильні сторони та прислухатися до власних бажань" - заохочує до участі координаторка напрямку Оксана Маханько.
Що ми плануємо?
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
08.10 - Вебінар “Як стати програмістом?”
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
15.10 - Майстер-клас “Перші кроки майбутніх програмістів”
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
29.10 - Воркшоп “Від уроків інформатики до 𝐒𝐞𝐧𝐢𝐨𝐫 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫”
Кого ми чекаємо?
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
учнів та учениць шкіл, які мріють поєднати своє життя з ІТ;
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
студентів та студенток, які стоять перед вибором професійного напрямку;
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
кожного, хто хоче більше знати про програмування та сучасні технології.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t31/1.5/16/1f4f2.png)
Забронюйте суботні жовтневі вечори для спілкування з однолітками та експертами, цікавих відкриттів та подарунків за активну участь! Будемо знайомитися з програмістами, розмірковувати про перспективи цієї професії, змагатися за призи та пізнавати нове!
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png)
А ще не забудьте надіслати посилання найкращому другу чи подрузі.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
Ми радіємо, коли партнерства стають довготривалими і завдячуємо фінансовій підтримці SAP та Федерального міністерства внутрішніх справ Німеччини, які вже вчетверте підтримали нашу організацію у проведенні заходів з популяризації ІТ-технологій та програмування. В Україні 𝐌𝐞𝐞𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐂𝐨𝐝𝐞 впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями 𝐓𝐞𝐜𝐡𝐒𝐨𝐮𝐩 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐩𝐞 та 𝐇𝐚𝐮𝐬 𝐝𝐞𝐬 𝐒𝐭𝐢𝐟𝐭𝐞𝐧𝐬 𝐠𝐆𝐦𝐛𝐇.
Дописати коментар
0 Коментарі