Мобільна бригада вдруге відвідала села Чорнобаївської громади
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiiG9-bkkumsMWPyxmaGT3CmiUIHFC3ECfxDT13znvtv70ZWik-I-_Nokr_uvrVoAqGfRlBwNG4NBjqkN1iL8tBDvcRWei7GzWXmmYR35_jo9uraHdyHxuQpm8dqxUDNlg6HRsoWFbaedF_MxERpeXrV5bY4MLKU3yLJP9Wsg3GWGFh3R9rVWjT8AU/w269-h161/3.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhx8c5EEfxRdWCl7Wq5wvVDAiT2nFsvp3fUa2lITIJOANabV2yJkAXxZPasSyEtx2LkMoyyHxAEfZiU0mnzVMT4vev1ZcJgB3PahyJN3B6dMNRb_tbsnoZwqf1rTP_TVLxCgis7wq2RughhDpgjuMZr58IpAmfGgZagk_pACXxYvt65f77k2f_V-Ec/w268-h161/5.jpg)
Біля адмінбудівлі у Благодатному виставка місцевого транспорту - велосипедів. У приміщенні людно, саме привезли гуманітарний хліб. Тут на психологиню проєкту чекала групова консультація. Більшість присутніх - це представниці пункту видачі гуманітарної допомоги. Сьогодні пані Інна підготувала цікавий та неординарний метод роботи з підсвідомістю. Працювали з метафоричними картами. Це потужний та ефективний інструмент, що дозволяє досліджувати асоціації та образи людського підсвідомого.
"Відомий факт, що підсвідомість опирається бути виявленою, а така методика як асоціативні карти допомагає обійти цей опір і розкрити суб’єктивні причини неефективних форм поведінки та реагування", - розповідає Інна Корміленко.
Метафоричні асоціативні карти - набір карт або листівок, на яких зображені різного роду події, постаті, обличчя, природа, предмети, тварини, абстракції. Робота з картами багатошарова і дає прекрасний цілющий, терапевтичний ефект в короткі терміни.
"При використанні метафоричних карт ми звертаємося до своєї підсвідомості, в якому, як ми знаємо, містяться відповіді на всі наші запитання. Адже джерелом всіх наших труднощів ми самі і є. Карти допомагають опрацьовувати всі моменти, які служать для нас причинами проблем. Також вони дозволяють знайти наші власні ресурси", - продовжує пані Інна.
"Цікаві вправи. Допомогли мені розібратися в собі та своєму житті. Не розумію як це виходить, але стало набагало легше на душі", - ділиться своїми емоціями одна із учасниць групової консультації.
У цей час юрист проєкту Антоніна Тищенко консультує клієнтів в іншому кінці залу. Людей набільше цікавлять питання відкриття спадкової справи та порядок реєстрації безробітних у службі зайнятості.
"Цікавляться скільки днів можна отримувати допомогу по безробіттю під час воєнного стану. Розповідають, що чули про те, що відбулися зміни й у сумі виплат. Пояснюю, що під час дії воєнного стану тривалість виплати допомоги по безробіттю - 90 календарних днів, відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття». З 1 січня максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, тобто не може перевищувати 6700 гривень", - розповідає пані Антоніна.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHCtA82URE1I3sas3Hiuz2cqjLCSsFMLnRse9y76Jw8hm1dsV70_pR3CZyZa0H7O33dnGS5a6CNQWou4e1Ko5-k87iMbX9Bk4ZPOSqEajcpJ8l_i5IWy4YXhVCZBa4Lb656yfHFe76cLGCAVRPGiZJqKVbzhyRIvxaMJ-39e8KUI6PpZOzWBHPUzM/w279-h167/2.jpg)
Психологічну та юридичну допомогу можна отримати не лише під час виїзду мобільної бригади до вашого села, а й телефоном. Зафіксуйте собі номери та скористайтесь можливістю отримати фахову консультацію.
📞Психологічна допомога - (066) 999-01-42
📞Юридична допомога - (050) 999-01-42
📞Гуманітарна допомога - (066) 999-01-43
Звернувшись до фахового спеціаліста ви отримаєте фахову консультацію!
Трибушна Тетяна, асистент проєкту
“Допомога звільненим громадам Херсонської області”
Дописати коментар
0 Коментарі