Оголошення про закупівлі мультиварок


ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”
, Організатор закупівлі, впроваджує Проєкт «Підтримаємо Херсонщину після підриву Каховської ГЕС!» за підтримки ACTED метою якого є надати допомогу постраждалим від підтоплення після підриву Каховської ГЕС у Білозерській, Дар’ївській та Калинівській громадах Херсонської області.В рамках Проєкту передбачається закупівля мультиварок за безготівковим розрахунком.

ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” оголошує початок проведення закупівлі та відбір постачальника, який зможе надати мультиварки за безготівковим розрахунком, а саме:

1.Мультиварка Ardesto MC-X16X або аналог у кількості 500 шт.
Об'єм, 4 л
Матеріал покриття чаші Керамічне
Тип керування Сенсорне 
Матеріал чаші Алюміній
Додаткові характеристики Напруга: 220-240 В Частота: 50/60 Гц
Дисплей LED-дисплей
Габарити (ВхШхГ) 30 x 26 x 28 см
Кількість автоматичних програм 16
Матеріал корпуса Метал
Потужність нагрівального елемента 860 Вт

За результатами збору пропозицій буде відібрано постачальника, з яким буде укладено договір на постачання вказаних мультиварок.

Кінцевий термін збору пропозицій – 29 червня 2023 року 18:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються. Учасники закупівлі повинні подати пропозиції, що містять відповідну інформацію або відповідно до офіційного формату пропозиції, що додається.

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано не пізніше 30 червня 2023 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження результатів закупівлі. Закупівля буде здійснена після узгодження з донором.

Пропонуйте тільки ті варіанти, які є в наявності, та/або доступні протягом 20 днів з дати підписання Замовлення на поставку. Зверніть увагу, що всі пропозиції, яких немає на складі та які не можуть буту готові до доставки протягом 20 днів з дати підписання Замовлення на поставку, будуть визнані технічно неприйнятними.

Комерційні пропозиції щодо участі у закупівлі очікуємо за електронною адресою: bilozerka.center@gmail.com та olga.plotnik1984@gmail.com.

Довідки за телефоном +380661409351 Плотнік Ольга.

Дописати коментар

0 Коментарі