безпечна громада
Разом з Save the children допомагаємо з ремонтом найпростіших укриттів місцевим громадам
В активній стадії завезення будівельних матеріалів у три з чотирьох запланованих укриттів - в Музиківці, Благодатному та Миролюбівці.
Цієї п’ятниці наша менеджерка з закупівель Плотнік Ольга організувала доставку будівельних матеріалів з Херсону в Музиківський заклад освіти.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiiLIpejmH9gz7Gb3sg7Pp3oS-i5HKz_FFjEOVmljVcN08y58Iq5eWrdswtSFgS-g2st2E_FLLUOythiyd8BSiYOOn-ADWAUHRxNFQiuLH-AXUIaMIPAojrZEl1jgQdxCLuOdNP1vfPN-SuTQHWwOs5Xyt2RrZD8C-P3cT0QkvWB4-q0AW-MOdXRDelrA/w200-h150/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-08-12_11-21-36-701.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTHO2oeHlJSwf1M-lEaME6RYt63zBhs0aGuUWXcPk8MPgDbYzqxLf3rmBihS9vF8TuhV9Ra9Zpl0WLivXGsfoFlZMdcnyJNh5cVs1Ka-eIN9QFHKAZc8HTKTNldFhKK4YT3FBw0i3_h0pr9xvLKoBIoidfpU-qQvTsvHTVlKjOL9o9tJmZ0It2rXX6jw/w200-h150/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-08-12_11-21-36-635.jpg)
Цієї п’ятниці наша менеджерка з закупівель Плотнік Ольга організувала доставку будівельних матеріалів з Херсону в Музиківський заклад освіти.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiRWwKMFexqTUagrRQn5AogPHu6s3ASuYi8Uice3WxOymB6IhCgUIXugey7z3Jq355nqpZqSxzzY260SgkXjrzK1C-jkx6V41Y7WTRh-A5HERHBwihU83VssiqpBIiM8oNV9qP87RkvB6sr7jv22eUTQHZm33DExg0Al2NqPU1gXosbLgQuxxv4BXCTTQ/w200-h150/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-08-12_11-21-36-492.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiiLIpejmH9gz7Gb3sg7Pp3oS-i5HKz_FFjEOVmljVcN08y58Iq5eWrdswtSFgS-g2st2E_FLLUOythiyd8BSiYOOn-ADWAUHRxNFQiuLH-AXUIaMIPAojrZEl1jgQdxCLuOdNP1vfPN-SuTQHWwOs5Xyt2RrZD8C-P3cT0QkvWB4-q0AW-MOdXRDelrA/w200-h150/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-08-12_11-21-36-701.jpg)
“Дякуємо директору ліцею Славичу Василю Васильовичу та всім батькам, які власними силами розвантажили - 15 тонн стяжки для підлоги, майже дві тонни клею для плитки, 17 відер фарби, 18 відер грунтівки й ще дуже багато будівельних матеріалів. Спостерігала за розвантаженням та дивувалась кмітливості команди ліцею у такій непростій справі як розвантаження 20-тонника” - розповідає Ольга.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjdjI1lS0kDiDC_CsItyd2CUYXavW3u955oiWa8-ki6veoQyygOqrattA9jhoqnyu7XthXbefmXAokRUavcG7u2DLVfExOq_fcIa2kJyRZ1r-FLNNQhk8KYeJXF0vROjs6PgEDNr_fGyBkVdPU-ZHfOARfbH4yjP2kO512lKquUbzxs4iJ9BYI4VpQ2HQ/w200-h149/366378841_3556479581337233_6893789668165229120_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTHO2oeHlJSwf1M-lEaME6RYt63zBhs0aGuUWXcPk8MPgDbYzqxLf3rmBihS9vF8TuhV9Ra9Zpl0WLivXGsfoFlZMdcnyJNh5cVs1Ka-eIN9QFHKAZc8HTKTNldFhKK4YT3FBw0i3_h0pr9xvLKoBIoidfpU-qQvTsvHTVlKjOL9o9tJmZ0It2rXX6jw/w200-h150/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-08-12_11-21-36-635.jpg)
Раніше наші волонтери вже привезли до ліцею двері та електроматеріали, необхідні для ремонту. Наш наступний транш для Музиківки - це сходовий електропідйомник, біотуалет та додаткові меблі.
Шкільний підвал наразі повністю підготовлений до ремонту, команда закладу вмотивована та готова до виконання робіт. Василь Васильович провів консультації з пожежниками та ДСНС для врахування всіх ризиків ще на стадії ремонту.
“Понад тиждень тому була в Музиківському шкільному укритті і вже тоді вважала, що приміщення повністю підготовлене до ремонту. Але навіть за цей час бачу прогрес - звільнили місце для вивантаження матеріалів, винесли лишні меблі. Навіть бетонозмішувач вже в укритті чекає початку робіт” - ділиться враженнями Ольга.
Для укриття в Благодатному теж вже здійснили закупівлі на 143 тисячі гривень у місцевого підприємця. Староста Антоніна Андріївна не витримала очікування доставки, яка запланована на наступний тиждень і найнеобхідніші матеріали забрала власним транспортом з Білозерки. Така активність допомагає прискорити початок робіт. Нам подобаються вмотивовані та налаштовані на результат людей. В понеділок плануємо доставити всі заплановані будівельні матеріали. А команда закладу тим часом не сидить на місці і вже почала робити другий вхід в укриття.
В Миролюбівку доставили все необхідне електрообладнання, двері та частину стяжки. Команда закладу радіє початку проєкту та планують приймати у створеному безпечному просторі всіх охочих проводити дитячі заходи та психологічні зустрічі. Впевнені, що разом в нас все вийде!
Цей проєкт для ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” не простий, бо вперше ми займаємось будівельними матеріалами та ремонтами в таких масштабах. Цей досвід точно допоможе нам реалізувати наші наступні плани та мрії!
Далі буде…
Проєкт «Облаштування найпростіших укриттів у 4 громадах Херсонського району», який реалізує команда ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду та міжнародної організації Save the children.
Дописати коментар
0 Коментарі