Друзі, колеги та партнери! Вітаємо з Новим роком!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7b6waESFCzpXG4u1bO9o5gKcSO3gO2QbeALqlBLa7P8SkH8S5B-spOmknf-HPP2VOezPBzHnkYC2m0sKjiW4PIqOq3oD7YcO6g8yJQPCkT6bj766yPZY5_8X1pgecxgwplKgYJ8Fv1IsqZul4JxB_2LCHKWI3uZrYztVXRDTqw2WkBj-3sUA5LfU-GA/s320/%D0%94%D0%BB%D1%8F%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D1%83%20%D1%96%20%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%83%20(57).png)
2023 рік наша команда працювала, не покладаючи рук, зберігаючи силу духу та іскру надії. Як і кожен та кожна з вас. Працювали, розвиваючи молодь та дітей, допомагаючи один одному у скруті, а нашим громадам у відновленні діяльності установ, які забезпечують базові послуги односельцям.
Цей Новий рік ми знову будемо зустрічати в умовах невизначеності та надії, зі змішаними почуттями скорботи, страху, болю, гордості та вдячності за кожен прожитий день, з молитвою в душі та одним-єдиним бажанням на всіх.
Віримо, що це бажання збудеться. Але однієї віри замало. Пам'ятайте та підтримуйте тих, хто тримає небо над нами. Тільки разом, у єдності, в щоденній праці наша мрія може стати реальністю.
Мирного Нового року!
Віримо, що це бажання збудеться. Але однієї віри замало. Пам'ятайте та підтримуйте тих, хто тримає небо над нами. Тільки разом, у єдності, в щоденній праці наша мрія може стати реальністю.
Мирного Нового року!
Дописати коментар
0 Коментарі