Успішна практика
Лідія Діброва - психологиня та потужна лідерка команди БЦРР
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh5vTfEBeGuBYuyrOw2UEgZMN8X1dDzRq-lWIHLVXOEuKsjgKpP5YTKu8m8mjQ_wLWoUxNKizur4eLS-ks29ah27OvEzVlblZXmAJmqF6YOT0TMDAOr6KTqy3XMg5kPwPKD-XxUYDhs4K4-wlQFja6mfNu7A0tzN3UjRlC7jhche62q-Jeu0_fJCk0G6w/s320/%D0%94%D0%BB%D1%8F%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D1%83%20%D1%96%20%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%83%20(69).png)
У кожної команди є люди, які створюють особливу атмосферу навколо себе. Наша Лідія Діброва одна з таких. Ліда – психотерапевтка, тренерка, психологиня, медіаторка, а з минулого року ще й досвідчена менеджерка проєктів. Вона “переварила” найскладніші вимоги по моніторингу та звітуванні за всю історію нашої проєктної діяльності.
Здається, ми з Лідою знайомі вже не одне життя. Разом проводили заходи щодо вирішення конфліктів та створювали шкільні служби порозуміння в мирній Білозерці. Після повномасштабного вторгнення та вимушеної евакуації Ліда не опустила руки і включилась у новий онлайн формат діяльності жіночого клубу #ЩасливаЯ. Зараз працює в нас психологинею, консультує дистанційно та мріє про розвиток Креативний простір “Крила”.
Ми запитали у Ліди про її ставлення до ГО "Білозерський центр регіонального розвитку":
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f497.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f497.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f497.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f497.png)
Лідо, дякуємо за твою м’яку силу та безмежну віру в майбутнє #команда_БЦРР.
Дописати коментар
0 Коментарі