У Білозерській громаді відкриється ресурсний центр для підтримки неурядового секторуЗ лютого 2024 року у Білозерській громаді розпочне свою роботу регіональний ресурсний центр для підтримки місцевих неурядових організацій, громадських ініціатив та волонтерських спільнот.

Ресурсний центр створений у співпраці з громадською організацією «Білозерський центр регіонального розвитку». Вже пройшов етап організаційно-технічної підготовки і буде організовано простір для практичних заходів з розбудови неурядового сектору в невеликих громадах.

Відкриття центру пройде у форматі неформальної інформаційної сесії з громадськими активістами та представниками місцевої влади.


Створення Регіональних ресурсних центрів для підтримки неурядового сектору в громадах поза обласними центрами ініціювала Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» в рамках партнерської ініціативи «Підтримка неурядового сектору Півдня України задля відновлення громад та регіону». Наприкінці грудня 2023 року такі центри були створені та формалізовані через підписання партнерських Меморандумів про співпрацю у трьох областях. Крім Херсонської області, ресурсний центр створено в Одеській області у місті Рені на базі громадської організації «Регіональний аналітичний центр», в Миколаївській області - у місті Вознесенськ на базі громадської організації «Агентство економічного розвитку».

Під час інформаційної сесії «Регіональний ресурсний центр для неурядового сектору: формат роботи та основні програми підтримки», представники хабу для громадських організацій презентують завдання, формат роботи та найближчі плани діяльності.

Під час презентації, буде представлено три основні блоки:
1) робота ресурсного центру як фізичного простору;
2) інформаційно-аналітичний напрямок діяльності центру;
3) навчальні програми та правовий супровід для громадських та волонтерських організацій.

До участі в інформаційній сесії запрошуються зацікавлені громадські активісти та волонтери, члени громадських та благодійних організацій, представники місцевої влади та бізнесу.

Дату, місце та час інформаційної сесії буде повідомлено зареєстрованим учасникам. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/PdJHJGzWcpKRmkYM7

За додатковою інформацією щодо проведення заходу звертайтеся до громадської організації «Білозерський центр регіонального розвитку». Контактна особа – Катерина Оксенюк, тел. 0950874860, електронна пошта bilozerka.center@gmail.com

* * *

Регіональні ресурсні центри для підтримки місцевих неурядових організацій, громадських ініціатив та волонтерських спільнот створені та працюють як інституційні осередки розбудови неурядового сектору та підтримки соціальної згуртованості на місцевому та регіональному рівні, в рамках партнерської ініціативи «Підтримка неурядового сектору Півдня України задля відновлення громад та регіону», яка впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України».Дописати коментар

0 Коментарі