Запрошуємо дітей та підлітків на на оздоровлення до реабілітаційних таборів

 


🌞До уваги батьків дітей та підлітків Білозерської громади!

Запрошуємо ваших дітей на оздоровлення до реабілітаційних таборів на «Мшанецьких колибах» у Львівській області, які для учнів навчальних закладів Білозерської громади віком 12-16 років проводить ГО «Магура» та ГО "Білозерський центр регіонального розвитку" за фінансової підтримки Razom for Ukraine.

Це екотабір, пристосований для відпочинку у стилі «побут на природі», рекреації, вишколів, проведення молодіжних таборів. Знаходиться у безпечному (за 1 км від кордону з Польщею), тихому і мальовничому місці, довкола – гори, ліс, ріка. Головними будівлями комплексу є літні будинки-колиби, призначені для проживання по 8 осіб.

На даній локації проводяться 10-денні реабілітаційні табори з психологічним супроводом для дітей та підлітків, які постраждали від воєнних дій. Ключовим аспектом даних таборів є психологічна та духовна реабілітація у сприятливій локації, повна зміна середовища перебування дітей, підлітків, молоді. Практикуючий психолог Ольга Сенчишин, маючи досвід праці з дітьми ВПО, а також іншими вразливими категоріями населення, розробила авторську програму психокорекційних занять.

Ця програма, адаптована під конкретні групи дітей або підлітків, стала основою для проведення реабілітаційних таборів. На кожну групу дітей/підлітків (10-12 осіб) призначається психолог та виховник, які постійно («в режимі 24/7») знаходяться поряд та працюють з ними. У програмі передбачено тренінги, воркшопи, арттерапевтичні заняття, театральні виступи, казкотерапії, постійні походи в гори, культурні поїздки, катання на конях, бричці, активності для зміцнення навичок командної роботи, інтеграції у спільноту.

Для дітей Білозерської громади буде організовано 2 зміни по 48 осіб у кожній:
🔹8-18 липня 2024
🔹6-16 серпня 2024

Організатори забезпечують проживання, харчування, змістовне та відновлюване дозвілля, а також безкоштовний трансфер дітей за маршрутом: потяг м.Миколаїв - м.Львів (плацкарт), автобус м.Львів - с.Мшанець і у зворотному напрямку.

Перевага при відборі надаватиметься дітям, які проживають в Білозерській громаді, приймали участь у заходах ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”, мають статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, і які пройшли медичний догляд та не мають протипоказань до участі у літньому таборі.

👉Для реєстрації необхідно заповнити форму до 28 червня: https://forms.gle/BrsjCYQ99PdeMU6o9

#razomgrants #RazomRelief

Дописати коментар

0 Коментарі