Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі побутової хімії та інших супутніх виробів для формування наборів гідності для жінок та дівчат.ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в межах грантового проєкту UKR 2902-02 «Психосоціальна підтримка жінок та дівчат з деокупованих громад Херсонщини” за підтримки HIAS Ukraine в рамках Фонду реагування на надзвичайні ситуації для жінок та дівчат оголошує відкритий тендер на закупівлю побутової хімії та інших супутніх виробів для формування наборів гідності для жінок та дівчат.


Дата оголошення про тендер: 18 червня 2024 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 27 червня 2024 року включно.

 

Предметом закупівлі є: наповнення для жіночих гігієнічних наборів.


Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються:

Інформація про технічні, якісні, кількісні характеристики предмета закупівлі, інші вимоги зазначені у Додатку 1 до Тендерного оголошення.


Строк надання товарів/ послуг: У два етапи: 1 поставка - протягом 10 робочих днів від дати підписання Договору поставки. Друга поставка – у липні.

У вартість послуг повинна бути включена адресна доставка товару до місця призначення – смт Білозерка.


Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт) 


Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

  • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

  • Копія документу, що підтверджує податковий статус

  • Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (Додаток 2 до тендерного оголошення);


Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  • Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

  • Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення

  • Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора

  • Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг


Тендерні процедури:

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою zakupivli@bcrr.org.ua  до 27 червня 2024 року включно.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу zakupivli@bcrr.org.ua з темою листа:

 “Відкритий тендер:  UKR 2902-02 «Психосоціальна підтримка жінок та дівчат з деокупованих громад Херсонщини”” до 27 червня 2024 року включно.


Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59:59 год. 27.06.2024 року року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні 28.06.2024 року.


Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.


Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.


Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.


Контактна особа від ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”

Юлія Берко,  телефон: 380660467898.Дописати коментар

0 Коментарі