Відеоогляд про діяльність гуманітарного штабу


 

З грудня минулого року до вересня цього року діяльність гуманітарного центру ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” підтримує Isar Ednannia у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Це базова підтримка, яка допомагає команді БЦРР надавати якісні гуманітарні послуги, навчатись, підтримувати помічників в центрі та шукати нові можливості. За цей час гуманітарну допомогу отримали понад 3000 бенефіціарів.

В першу чергу і за наявності ресурсів надаємо гуманітарну допомогу мешканцям 5 громад Херсонського району (Станіславська, Чорнобаївська, Білозерська, Музиківська, Дар’ївська), які фактично проживають на території даних громад та належать до наступних вразливих категорій:

🟩ВПО,
🟩родини з дітьми,
🟩багатодітні родинам (більше 3-х дітей),
🟩родини, чий будинок був пошкоджений або зруйнований,
🟩люди, які опинилися у складних життєвих обставинах і мають індивідуальні потреби,
🟩люди, які постраждали від гендерно обумовленого насильства, торгівлі людьми.

Дякуємо усім, хто долучається до наших гуманітарних ініціатив. Ваша підтримка – це прояв людяності та готовності допомагати. Дякуємо всім командам, які працюють в більш мирних місцях, комунікують з бізнесом та міжнародними організаціями! Надихаємось вашими діями та зростаємо на ваших прикладах!


Дописати коментар

0 Коментарі